ליווי לאחר לידה

תינוק קטן, חיוכים מאושרים, מתנות ו…כאב ראש, ברגע אתם קולטים את מה ששום הכנה ללידה לא הדריכה אתכם – תינוק קטן=לחץ גדול!

שמי מיכל גרי ואני דולה פוסט פארטום, מעניקה תמיכה לאחר לידה והדרכות שינה לתינוקות והורים שרוצים לישון טוב (גם מספר חודשים אחרי הלידה). תפקידי לעזור ולהדריך אתכם, ההורים הטריים, וכן לקבל כלים להרגלי שינה נכונים אשר יסייעו וילוו אתכם הלאה.

 

לאחר לידת תינוק, חווים שינויים פיזיים ("הפטמות שלי נראות כמו אדמה חרוכה"), חשים תהפוכות רגשיות ("יש לנו תינוק חדש ובעלי חושב על עבודה!"), ועם כל זה צריך להיות גם פונקציונאליים ("איך קושרים את המנשא הזה?") זוטות קטנות ודברים גדולים שהספרים והקורסים לא מרחיבים בהסברים עליהם.

ליווי אחרי לידה, הוא תהליך שיתופי, פשוט וקצר, אשר יסייע לכם להיכנס לתפקיד הגדול בביטחון ובהנאה!

תשובות, תמיכה והדרכה מדולה מקצועית שתבוא אליכם הביתה

תמיכה לאחר לידה תקל עליכם בשבועות הראשונים שלאחר הלידה. בשבועות אלו תחוו רגשות של שמחה גדולה ואושר עם רגשות של בלבול: "מה האחות בתינוקייה הסבירה לגבי הטיפול בחבל הטבור?", פחד: "נדמה לי שהוא חם!", חשש: "איך אצליח לעשות לו אמבטיה בלי שיחליק לי מהידיים?" וחוסר אונים: "אני גמורה מעייפות!".

פתאום את לא זוכרת שהייתה לך עבודה שהצלחת בה, שהיה לך זמן למכון כושר. פתאום אתה לא זוכר איך זה להגיע הביתה ולמצוא אישה חייכנית, חיבוק ו…מרק!.

צריך לחתל, להאכיל, לאמבט, להלביש, להחליף, לנענע, להרדים, לארגן… כל היום ואפילו לאורך כל הלילה!

הימים והחודשים הראשונים מרגשים מאוד אך עשויים גם לבלבל ולהלחיץ מאוד. ליווי והדרכה לאחר הלידה, יקל עליכם, יסייע בלחץ ויעזור לכם לישון הרבה יותר טוב!

פגישת הדרכה ראשונה ניתן לקבל עוד לפני הלידה להכנה ראשונית ולהפגת לחצים.

למידע נוסף בנושא דולה לאחר לידה, ליווי ותמיכה לאחר לידה הקליקו כאן